Ladův kraj s Janou Hukovou (a jógou)

Termín: 15.11.2024 - 17.11.2024
Počet volných míst: 12
Rozpočet: 5 000 Kč

Přijďte se nechat okouzlit jedinečnou krásou Ladova kraje, kde se příroda snoubí s bohatou historií a tradicemi. Tento malebný region zve k nezapomenutelným zážitkům v srdci českého venkova, jen pár kroků od ruchu velkoměsta. Vydejte se na romantické procházky po malebných stezkách, které vedou přes kouzelné louky, lesy a kolem klidných rybníků. Ladův kraj je rodištěm slavného malíře a ilustrátora Josefa Lady. Vydat se můžete po jeho stopách a navštívit místa, která inspirovala jeho tvorbu. Nenechte si ujít také místní galerie, muzea a kulturní akce, které obohatí vaši návštěvu.

Ubytováni budete ve wellness hotelu Valnovka, nedaleko Kamenice a Jílového. V případě nepřízně počasí je v hotelu k dispozici bazén, sauna a relax zóna (za poplatek).

Během pobytu nás lektorka Jana Huková provede 4 různě zaměřenými lekcemi jógy a bude-li čas a zájem, pak také speciálním seminářem. Vyzkoušíme si lekci jemnou a protahovací, lekci na rozproudění lymfy a energie, lekci uvolňující záda a lehce posilovací se zaměřením na core (svaly, které nám pomáhají zdravě sedět, stát a hýbat se) a lekci velmi laskavou a uzemňující, ideální pro podzimní čas. Program může být přizpůsoben přáním a potřebám zúčastněných žen. Cvičení je vhodné pro všechny úrovně pokročilosti, vítáme i úplné začátečníky. Cílem je se příjemně protáhnout a rozproudit stagnující energii v nás, abychom se cítili báječně.

Na příjemný čas s vámi se těší lektorka Jana Huková.

„Čím jste, je to, čím jste byli, a čím budete, je to, co děláte teď.“ — Buddha

Itinerář výpravy

V pátek doporučujeme příjezd do 16 hodiny, abychom se v klidu ubytovali a připravili na první seznamovací lekci jógy. Ta proběhne před večeří (od 17:00) v sále přímo v hotelu. Večeře v hotelové restauraci (polévka a hlavní jídlo servírované).

1.noc

Před snídaní nás čeká lekce jógy, na které si příjemně protáhneme tělo a rozproudíme energii i lymfu. Speciálními cviky a dechovými technikami podpoříme trávicí systém a pomocí vizualizace se v závěru naladíme na náš nový den. Po snídani se můžeme vydat na výlet. Podle počasí si můžeme vyrazit do blízkých lesů, k oboře Vlková či rozhledně, anebo si uděláme delší okruh částečně po Cyrilometodějské stezce. Pokud by nám počasí nepřálo, nabízí se bazén, sauna či blízký pivovar Velké Popovice, kam bychom vyrazili na prohlídku.

Podvečerní lekce jógy bude opět před večeří. Lekce bude vedena ve vlídném tempu tak, aby si ji užili jak jógoví začátečníci tak jógoví pokročilci. Protáhne a jemně posílí tělo, ukončena bude řízenou meditací s vizualizací doprovázenou hrou na léčivé hudební nástroje.

Na závěr dne společná večeře v hotelové restauraci. 2.noc

Závěrečná nedělní lekce jógy nás příjemně nastartuje na nový den. Po vydatné snídani se pak vystěhujeme z pokojů a rozloučíme se.

ROZPOČET ZAHRNUJE:

 • 2 noci ubytování ve 2lůžkovém pokoji
 • 2 x snídaně v hotelu
 • 2 x servírovaná večeře v hotelu (polévka a hlavní chod)
 • check-in od 15:00 hodin, check-out do 10:00 hodin
 • 4 x lekce jógy s Janou Hukovou v sále

ROZPOČET NEZAHRNUJE:

 • Výdaje osobní povahy (masáže, wellness – bazén, sauna)
 • Nápoje, obědy
 • Další služby nezahrnuté do ceny

MOŽNO PŘIKOUPIT:

 • Jednolůžkový pokoj – 700 Kč/os.
 • Pojištění storna zájezdu je varianta STORNO, která zahrnuje možnost stornovat pouze konkrétní důvody vyjmenované v pojistných podmínkách a týkající se striktně osob, které cestují – 200 Kč

Pojištění storna je nutné uzavřít max. do 3.pracovních dnů po objednání a zaplacení výpravy.

DALŠÍ INFORMACE:

 • předpokládaný počet účastníků akce: min. 10 osob, max. 20 osob
 • jakékoli dotazy k akci můžete směřovat na: radka.svobodova zavináč axamittravel.cz
 • po objednání bude vystavena záloha na 50% z ceny se splatností do 7 dní po objednání. Doplatek akce do 5.11.2024.
 • platby z FKSP hlaste prosím předem!