Podbezdězí s Janou Hukovou (a jógou)

Termín: 15.3.2024 - 17.3.2024
Počet volných míst: 6
Rozpočet: 4 400 Kč

Do Máchova kraje na pomezí Středočeského a Libereckého kraje se vydáme na brzkém jaře s Janou Hukovou. Opět se můžeme těšit na víkend plný relaxace a odpočinku, cvičení jógy, sdílení, procházek a pozitivní energie. Ubytujeme se v hotelu Relax u Bělé pod Bezdězem. Součástí hotelu je vynikající hotelová restaurace, kde se podávají snídaně (a my budeme mít objednané i večeře). Po zbytek dne můžete využít nabídky širokého výběru z jídelního či nápojového lístku.

Během pobytu nás lektorka Jana Huková provede 4 lekcemi jógy. Vyzkoušíme si jak lekce jemné a protahovací s přesahem do terapeutické jógy tak jógu lehce posilovací se zaměřením na core (svaly, které nám pomáhají ke vzpřímenému postoji a když dobře fungují, tak také k tomu, že nás nebolí záda :). Ponoříme se i do vedené meditace a vizualizací. Bude-li zájem, vyzkoušíme i očistnou techniku pro lepší zrak. Lekce budou přizpůsobené skupině, která se sejde, a v rámci možností také momentálním potřebám účastníků. Cvičení je vhodné pro všechny úrovně pokročilosti včetně úplných začátečníků. Cílem je se příjemně protáhnout, rozproudit stagnující energii v těle a alespoň trochu zklidnit hlavu ????.

Krom jógy se nabízí i turistika po okolí. A že je co objevovat! Nádherná pestrá krajina, která zahrnuje spoustu přírodních rezervací, nabízí i bohatství historické (vesnice, památky, lidová architektura i hrady a zříceniny).

Na příjemný čas s vámi se těší lektorka Jana Huková.

„Čím jste, je to, čím jste byli, a čím budete, je to, co děláte teď.“ — Buddha

Itinerář výpravy

V pátek doporučujeme příjezd do 16 hodiny, abychom se v klidu ubytovali a připravili na první seznamovací lekci jógy. Ta proběhne před večeří (od 17:00) v sále přímo v hotelu. Večeře v hotelové restauraci (1 hlavní chod, případné další jídlo je možné si objednat „a la carte“).

1.noc

Před snídaní nás čeká lekce jógy, na které si příjemně protáhneme tělo a rozproudíme energii i lymfu. Speciálními cviky a dechovými technikami podpoříme trávicí systém a pomocí vizualizace se v závěru naladíme na náš nový den. Po snídani se můžeme vydat na výlet. V případě hezkého počasí lze využít inline stezku, která vede přímo vedle hotelu ve sportovním areálu kolem lanového centra. Určitě se podíváme i na rozhlednu Vrchbělá a pak třeba kolem Bezdězu. kdo by chtěl delší procházku, nabízí se okolí Ralska a Kokořínsko.

Podvečerní lekce jógy bude opět před večeří. Lekce bude vedena ve vlídném tempu tak, aby si ji užili jak jógoví začátečníci tak jógoví pokročilci. Protáhne a jemně posílí tělo, ukončena bude řízenou meditací s vizualizací doprovázenou hrou na léčivé hudební nástroje.

Na závěr dne společná večeře v hotelové restauraci. 2.noc

Závěrečná nedělní lekce jógy nás příjemně nastartuje na nový den. Po vydatné snídani se pak vystěhujeme z pokojů a rozloučíme se.

ROZPOČET ZAHRNUJE:

 • 2 noci ubytování ve 2lůžkovém pokoji
 • 2 x snídaně v hotelu
 • 2 x servírovaná večeře v hotelu
 • check-in od 15:00 hodin, check-out do 10:00 hodin
 • 4 x lekce jógy s Janou Hukovou v sále

ROZPOČET NEZAHRNUJE:

 • Výdaje osobní povahy (masáže, privátní wellness, vstup do solné jeskyně apod.)
 • Nápoje, obědy
 • Další služby nezahrnuté do ceny

MOŽNO PŘIKOUPIT:

 • Pojištění storna zájezdu je varianta STORNO, která zahrnuje možnost stornovat pouze konkrétní důvody vyjmenované v pojistných podmínkách a týkající se striktně osob, které cestují – 200 Kč

Pojištění storna je nutné uzavřít max. do 3.pracovních dnů po objednání a zaplacení výpravy.

DALŠÍ INFORMACE:

 • předpokládaný počet účastníků akce: min. 10 osob, max. 20 osob
 • jakékoli dotazy k akci můžete směřovat na: radka.svobodova zavináč axamittravel.cz
 • po objednání bude vystavena záloha na 50% z ceny se splatností do 7 dní po objednání. Doplatek akce do 15.2.2024.
 • platby z FKSP hlaste prosím předem!