Jarní osvěžení i s jógou v Železných horách s Ilonou Kindlovou

Termín: 21.4.2023 - 23.4.2023
Počet volných míst: 3
Rozpočet: 4 800 Kč

Předposlední dubnový víkend se vydáme na další z oblíbených „jógově-turistických“ víkendů s Ilonou Kindlovou. Tentokráte vás zveme na poznávání chráněné krajinné oblasti Železné hory. Ubytujeme se v „podhůří“, v městečku Třemošnice. Zde se před 15 lety započala nová historie původního lihovaru z poloviny 19.století. Díky aktivitě manželů Čajčíkových dostal chátrající objekt nové poslání a od roku 2013 slouží jako hotel, restaurace, wellness a sportovně-relaxační centrum s bazénem a solnou jeskyní.

Během pobytu nás lektorka Ilona Kindlová provede 4 lekcemi jógy. Aktivně si lze vyzkoušet lekce jógy, fasciální a rehabilitační cvičení přizpůsobené především vám (s ohledem na program). Nejen, že se při cvičení, které je vhodné jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé, budeme cítit příjemně, zároveň se dozajista podíváme i příjemnou turistikou po okolí. A že je co objevovat! Kdo dává přednost městské turistice, může se podívat do Čáslavi či do Chrudimi. Milovníkům hradů nesmí uniknout výšlap na nedaleký hrad Lichnice. Či dáte přednost krásnému státnímu zámku Žleby? A kdo by se snad chtěl začít otužovat, bude mít příležitost u přehrady Seč. :) Víkend si užijeme jako vždy – každý dle svého gusta. Jen jediné vám slíbit nemůžeme…houby asi ještě moc neporostou:)!

Na příjemný víkend s vámi se těší lektorka Ilona Kindlová.

COKOLIV MŮŽETE UDĚLAT PRO SEBE, UDĚLEJTE DNES.

Itinerář výpravy

Individuální příjezd do Třenošnice, menšího městečka na okraji Železných hor. Ubytování ve wellness hotelu Lihovar, 3*.
V podvečer si od 17:00 poprvé společně zacvičíme.

Lekce jógy budou probíhat vždy ráno před snídaní v 7:30 a navečer v 17:30 (krom prvního dne, kdy je tělocvična volná pouze do 18:00.

Večeře je zajištěna v hotelu.

1.noc – Třemošnice

Ráno nás v 7:30 čeká Ilona a její terapeutická jóga, která nás příjemně naladí na nadcházející den. Po cvičení snídaně v hotelu.

Komu se bude chtít, může s námi vyrazit na společný výlet – možností je nepřeberně. Naláká vás výšlap na zříceninu hradu Lichnice? Či dáte přednost výletu do Čáslavi se zachovalým městským opevněním? Anebo se vydáte ke břehům Sečské přehrady a výšlapu na ostroh nad hrází se zříceninou hradu Ohebu a vyhlídkou na ostrov uprostřed vodní nádrže?

Odpoledne návrat do hotelu. Kdo chce, může si užít i hotelový bazén, který je v ceně pobytu. Pak už nás opět čeká lekce jemné jógy.

Večeře v hotelu.

2. noc – Třemošnice

Před závěrečnou snídaní nás opět čeká lekce jógy s Ilonou. Po vydatné snídani se vystěhujeme z hotelu.

Můžeme se společně vydat na prohlídku nedalekého státního zámku Žleby. Velkolepé romantické sídlo rodu Auerspergů, ve kterém se nacházejí rozsáhlé sbírky zbraní, luxusního nábytku a originálních předmětů denní potřeby, otevírá brány v dubnu. Jedním z významných lákadel je rozsáhlý park s oborou s bílými jeleny. Zahlédneme je při krmení?

.

ROZPOČET ZAHRNUJE:

 • 2 noci ubytování ve 2lůžkovém pokoji
 • 2 x snídaně v hotelu
 • 2 x servírovaná večeře v hotelu
 • volný vstup do bazénu a do fitness
 • check-in od 14:00 hodin, check-out do 10:00 hodin
 • 4 x lekce jógy s Ilonou Kindlovou v tělocvičně

ROZPOČET NEZAHRNUJE:

 • Výdaje osobní povahy (masáže, privátní wellness, vstup do solné jeskyně apod.)
 • Nápoje
 • Vstupné do muzeí, hradů
 • Další služby nezahrnuté do ceny

MOŽNO PŘIKOUPIT:

Pojištění storna zájezdu – od ERV pojišťovny, pojištění STORNO PLUS – 350 Kč

DALŠÍ INFORMACE:

 • předpokládaný počet účastníků akce: min. 10 osob, max. 20 osob
 • možnost ubytování i ve vícelůžkových pokojích
 • cena zájezdu ve 3lůžkovém – 4 600 Kč
 • jakékoli dotazy k akci můžete směřovat na: radka.svobodova zavináč axamittravel.cz